wtorek, 10 października 2017

Propozycje nie do odrzucenia cześć 2.

Poprosili, pobłagali, postraszyli. Nie ma komu robić w NOCHu. Grożą wprowadzeniem lojalek, żeby rezydenci nie pracowali u konkurencji. Grożą sprawdzaniem obecności (ciekawe, czy wtedy policzą za nadgodziny).

Na razie dla mnie osobiście zupełnie nic z tego nie wynika. Ktoś ponoć wpisał się do pracy tam, więc może zapełnią grafik.

Ja na razie w spokoju wymachuję młotkiem na neurologii.

6 komentarzy:

Medyk Helwecki pisze...

Wiesz, lojalka jak wszystko w zyciu jest do rozwazenia. Aneks do umowy na 150 PLN/godzine brutto i mozemy zaczac rozmawiac o lojalce. Oczywiscie praca 8-17, po 17:00 stawka bazowa wzrasta 0 50%, do tego praca nocna wynagradzana zgodnie z kodeksem pracy. Praca w niedziele i dni swiateczne stawka bazowa x2.

Badz elastyczna, nie niekoniecznie musiznaczyc nie, moze oznaczac tez tak, ale

Kaffe med mjölk pisze...

Nie wiem, czy to by wyszło, bo już u nas się zbierają chętni na pracę za podyktowane stawki.

Medyk Helwecki pisze...

No widzisz, a potem bedzie skowyt i jek. Coz, jak ktos sie samemu nie szanuje to czemu szacunku oczekuje? A kurwa to nie zawod, kurwa to charakter.

Nic śmiesznego. pisze...

Ja się tylko zastanawiam kto tych chętnych sponsoruje, bo mnie jakoś na pracę za półdarmo(a już szczególnie tak niewdzięczną i nierozwojową) nie stać.

Im dłużej obserwuję te cyrki z "walką" o podwyżki, tym bardziej przekonuję się do idei uniwersalnie płatnych studiów, bo tych ludzi chyba już tylko bat w postaci 6cyfrowego kredytu studenckiego może zmusić do racjonalnych działań

Medyk Helwecki pisze...

Ale jaka to walka, to jest moim zdaniem artystyczny happening. Dopoki nie widzialem bledow ortograficznych na oficjalnej stronie Porozumienia to nawet chwile myslalem ze moze to prowokacja jest - no wiesz - ze Xiaze obieca cos chlopakom - fuche podsekretarza stanu w Minzdrawie za pacyfikacje holoty w kitlach na lata - ale teraz widze ze to spontan. Spontan bez przygotowania - lezki - dajcie bo zdrowie to najwazniejsza rzecz, my mlodzi gniewni i mamy energie. A oni przeciez - widzicie robaczki przebrzyle - To my jestesmy starzy u koryta i mamy wladze i jak bedziemy chcieli to wam udowodnimy co jest wazne, narazie pozwalamy wam blaznic sie na maksa.

Coz, ciekawe kiedy bedzie kolejny strajk i kolejne ultimatum....

Odszkodowaniazoc pisze...

Świetny blog. Lubię przeglądać wpisy tego typu. Bardzo podoba mi sie szata graficzna. Musze przejżeć więcej wpisów.